Lenovo M10 TAB TB-X306F 4 GB + 64 GB 10,1″ Tablet

14.600,00

Lenovo TAB TB-X306F, sizi uzun süren karmaşık kurulum işlemleriyle uğraştırmıyor. Kurulum ekranında gerekli yönlendirmeleri yapan, bağlantıları ayarlayabilmenizi sağlayan ürün, kolayca ana ekrana ulaşmanıza olanak tanıyor. Bu ana ekranda sizleri çeşitli yerleşik uygulamalar bekliyor. Bu uygulamalar üzerinden dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilir ve farklı aplikasyonlarla tabletinizi kişiselleştirebilirsiniz. Dilerseniz tabletinize bir güvenlik şifresi koyabilirsiniz. Bu şifre sayesinde diğer kişilerin…

SKU: samsung-galaxy-tab-a-t350-16gb-8-0-tablet
Category:
Tags: ,

Açıklama

Lenovo TAB TB-X306F, sizi uzun süren karmaşık kurulum işlemleriyle uğraştırmıyor. Kurulum ekranında gerekli yönlendirmeleri yapan, bağlantıları ayarlayabilmenizi sağlayan ürün, kolayca ana ekrana ulaşmanıza olanak tanıyor. Bu ana ekranda sizleri çeşitli yerleşik uygulamalar bekliyor. Bu uygulamalar üzerinden dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilir ve farklı aplikasyonlarla tabletinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Dilerseniz tabletinize bir güvenlik şifresi koyabilirsiniz. Bu şifre sayesinde diğer kişilerin bilgilerinize ve verilerinize erişim ihtimalini ortadan kaldırabilir ve daha özelleştirilmiş bir teknoloji kullanımının keyfini çıkarabilirsiniz.

Lenovo TAB TB, bağlantı özellikleriyle de öne çıkıyor. Kablolu ve kablosuz bağlantılarla internet ağlarına katılabilir ve diğer kişilerle veri aktarımı yapabilirsiniz.

Tasarımı, özellikleri ve daha fazlasıyla öne çıkan Lenovo TAB’i siz de inceleyin ve hayatınıza yeni nesil teknolojiyi dahil edin.

Arttırılabilir Hafıza Var
Bluetooth Var
Boyutlar 241.54mm x 149.38mm x 8.25mm
Dahili Hafıza 64 GB
Disk Kapasitesi 64 GB
Ekran Boyutu 10,1 inç
Ekran Modeli TDDI
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Var
HDMI Yok
İşlemci Çekirdek Sayısı Sekiz Çekirdekli İşlemci
İşlemci Markası MTK
İşletim Sistemi Tabanı Android
İşletim Sistemi Android 10
Max Ekran Çözünürlüğü 1280 x 800

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Lenovo M10 TAB TB-X306F 4 GB + 64 GB 10,1″ Tablet” için yorum yapan ilk kişi siz olun