Fakir Mr Chef Quadro Rose Blender Mikser Robot Seti

4.300,00

Fakir Mr Chef Quadro Rose Blender Mikser Robot Seti Ünlü elektronik eşya üreticisi Fakir tarafından tasarlanan Mr Chef Quadro robot seti, kullanışlı yapısıyla dikkat çekiyor, işlevsel yapısıyla kullanıcılara mutfakta birçok avantaj sağlıyor. Ürün kullanıcıların beğenisine gül renginde sunuluyor. İsabetli renk seçeneği, modele estetik bir hava kazandırırken kullanıcılar arasında da ilgiyle karşılanıyor. Çelik bıçak özelliğiyle de…

Category:

Açıklama

Fakir Mr Chef Quadro Rose Blender Mikser Robot Seti
Ünlü elektronik eşya üreticisi Fakir tarafından tasarlanan Mr Chef Quadro robot seti, kullanışlı yapısıyla dikkat çekiyor, işlevsel yapısıyla kullanıcılara mutfakta birçok avantaj sağlıyor. Ürün kullanıcıların beğenisine gül renginde sunuluyor. İsabetli renk seçeneği, modele estetik bir hava kazandırırken kullanıcılar arasında da ilgiyle karşılanıyor. Çelik bıçak özelliğiyle de dikkat çeken ürün, bu sayede doğrama ve çırpma işlemlerini eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor.

Güçlü Özellikleriyle Öne Çıkan Bir Model

– Fakir blender mikser robot seti, 1000 watt gücündeki motoruyla etkili bir kullanım imkânı sunuyor.

– Blender donanımı ile dikkat çeken ürün, bu sayede sos, çorba ve bebek maması gibi gıda ürünlerinin kolayca hazırlanmasına aracılık ediyor.

– Doğrayıcı hazne kapasitesi 1.5 litre olan ürün, bu sayede aynı anda birden çok ürünün doğrama ve çırpma işlemini sorunsuz bir şekilde yapabiliyor.

– Sahip olduğu güvenli kullanım kilidi ve kaymaz özellikli tabanı ile güvenli bir kullanıma imza atıyor.

– Buz kırma donanımına sahip olan ürün bu sayede içeceklerin ideal soğukluk derecesine ulaşmasını sağlıyor.

– Fakir blender mikser robot seti, paslanmaz çelik aparatı turbo fonksiyonu ve dilimleme diski gibi aksesuarları sayesinde çok yönlü bir kullanıma imza atıyor.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Fakir Mr Chef Quadro Rose Blender Mikser Robot Seti” için yorum yapan ilk kişi siz olun