Fakir Ion Jet Saç Düzleştiricisi

5.200,00

Fakir Ion Jet Saç Düzleştiricisi Kişisel bakım aletleri arasında en sık kullanılan ürünlerden biri olan saç düzleştiriciler, tarzınızı yansıtmanıza yardımcı oluyor. Ancak bu ürünleri kullanırken düzleştiricinin kalitesinden emin olmanız gerekiyor. Aksi takdirde saçınızın yıpranma ihtimali ortaya çıkabiliyor. Bu tarz problemler yaşamamanız için Fakir tarafından geliştirilen pek çok düzleştirici modeli bulunuyor. Bu modellerden biri olan Fakir…

Açıklama

Fakir Ion Jet Saç Düzleştiricisi
Kişisel bakım aletleri arasında en sık kullanılan ürünlerden biri olan saç düzleştiriciler, tarzınızı yansıtmanıza yardımcı oluyor. Ancak bu ürünleri kullanırken düzleştiricinin kalitesinden emin olmanız gerekiyor. Aksi takdirde saçınızın yıpranma ihtimali ortaya çıkabiliyor. Bu tarz problemler yaşamamanız için Fakir tarafından geliştirilen pek çok düzleştirici modeli bulunuyor. Bu modellerden biri olan Fakir Ion Jet Saç Düzleştiricisi de en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Ürünün sahip olduğu teknolojik özellikler ve malzeme kalitesi saçlarınızı şekillendirirken aynı zamanda korumanızı sağlıyor. Hızlı bir şekilde kullanıma hazır hâle gelen yapısı ise acele işiniz çıksa bile çabucak hazırlanabilmenize imkân tanıyor. Bu sayede Fakir Ion Jet, saçlarını güzelleştirirken saç sağlığına zarar vermek istemeyen herkesi mutlu ediyor.

Fakir Ion Jet Faydalarıyla Saçlarınıza İyi Bakın

Bu düzleştirici modelinde kullanılan iyon özelliği ile saçlarınızın daha parlak ve pürüzsüz olması sağlanıyor. Ayrıca saçlarınızın iyon dengesini sağlayan bu özellik, istenmeyen bir durum olan elektriklenmenin önüne geçebilmenize de yardımcı oluyor.
Bu düzleştirici modelinde kullanılmak üzere seramikten üretilen levhalar, pürüzsüzlüğüyle saçlarınızı çok daha rahat bir şekilde şekillendirebilmenizi sağlıyor. Ayrıca seramiğin ısının eşit dağılmasını sağlayan yapısı da saçlarınızı yakmamanız için bir önlem işlevi görüyor.
Teknik Özellikler

İşlev: Düzleştirme
Malzeme: Seramik
Maşa Çapı: 27 mm
En Düşük Isı (°C): 120
En Yüksek Isı (°C): 200
Fakir Hakkında

Dünyanın en önemli kişisel bakım ürünleri ve ev aletleri üreticilerinden biri olan Fakir, 1933 yılında Almanya’nın Stuttgart şehrinde kuruldu. Teknolojiyi her eve sokmayı amaç edinerek üretim hayatına başlayan firma, kısa süre içerisinde büyüyerek global bir marka hâline geldi. Firma, bu başarıyı getiren kalite odaklı üretim anlayışından ve kullanıcı dostu müşteri hizmetlerinden vazgeçmeden yoluna devam ediyor.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Fakir Ion Jet Saç Düzleştiricisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun