Emsan Premium Granit 7 Parça Tencere Takımı Golden Pink

7.200,00

Leke tutmayan dış yüzeyi ve yanmaz yapışmaz iç kaplamasıyla fark yaratan Emsan Premium Granit 7 Parça Tencere Seti herkesin vazgeçilmezi… 18 cm tencere, 22 cm tencere, 26 cm karnıyarık ve 26 cm tava özellikleriyle granit tencere çeşitleri arasında modern bir görüntü sunan Emsan Premium Granit 7 Parça Tencere Seti rahatlıkla temizlenir. Tencere seti bulaşık makinesinde…

Category:
Tags:

Açıklama

Leke tutmayan dış yüzeyi ve yanmaz yapışmaz iç kaplamasıyla fark yaratan Emsan Premium Granit 7 Parça Tencere Seti herkesin vazgeçilmezi… 18 cm tencere, 22 cm tencere, 26 cm karnıyarık ve 26 cm tava özellikleriyle granit tencere çeşitleri arasında modern bir görüntü sunan Emsan Premium Granit 7 Parça Tencere Seti rahatlıkla temizlenir. Tencere seti bulaşık makinesinde kolayca yıkanır.
Elektrikli, gaz, halojen ocaklarda kullanıma uygun. Uzun ömürlü metal kulplarıyla fırın kullanımına uygun olan set, özel cam kapağı sayesinde ısıya dayanıklı özelliğiyle öne çıkar. Granitin dayanıklı doğasını hünerli ellerinizle birleştirerek karşı konulmaz lezzetteki yemeklere imza atabileceğiniz bu ürün, Granit kalitesiyle mutfaklardaki yerini almaya hazır.
Evlerinizde uzun yıllar severek kullanabilir ve her yemekte gerçek farkı görebilirsiniz. Golden Pink, Blue Pearl ve Baby Pink renk seçenekleriyle her zevke hitap eden Emsan Premium Granit 7 Parça Tencere Seti, 9 taksite varan indirimlerle sizi bekliyor.

* Yüksek granit takviyeli katmanlar aşınmaya izin vermez. Gövdesi darbelere karşı dayanıklıdır. Bu özellikleri sayesinde metal gereçler ile kullanılabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir.
* Metal kullanımına uygun
* Bulaşık makinesinde yıkanabilir
* Doğal, Sağlıklı ve Lezzetli Yemekler
* İnsanlık tarihinin başlangıcından beri kullanılan granit taş üzerinde pişirme; en doğal, sağlıklı ve lezzetli pişirme tekniğidir. Diğer malzemelere göre ısıyı uzun süre koruduğu için yemeklerin sıcaklığı kaybolmaz.

Emsan Premium Granit 7 Parça Tencere Seti metal
* 18 cm Derin Tencere
* 22 cm Derin Tencere
* 26 cm Karnıyarık Tencere
* 26 cm Tava

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Emsan Premium Granit 7 Parça Tencere Takımı Golden Pink” için yorum yapan ilk kişi siz olun