Emsan Innocook 4+6,5 Lt Düdüklü Tencere Seti Kırmızı

7.600,00

Emsan Innocook 4+6,5 Lt Düdüklü Tencere Seti Kırmızı renk özelliğiyle yemeklerinizi çok daha hızlı ve lezzetli pişirmeniz için geliştirilmiş bir tencere seti. 4 litre ve 6,5 litre kapasiteye ve cam kapaklara sahip iki yeni nesil düdüklü tencere ile pratik yemekler pişirmenize olanak tanıyor. Lezzetli Yemekleri En Hızlı Şekilde Pişirin Emsan Innocook Düdüklü Tencere Seti ile…

SKU: tefal-clipso-plus-precision-duduklu-tencere-6-litre
Category:
Tags:

Açıklama

Emsan Innocook 4+6,5 Lt Düdüklü Tencere Seti Kırmızı renk özelliğiyle yemeklerinizi çok daha hızlı ve lezzetli pişirmeniz için geliştirilmiş bir tencere seti. 4 litre ve 6,5 litre kapasiteye ve cam kapaklara sahip iki yeni nesil düdüklü tencere ile pratik yemekler pişirmenize olanak tanıyor.

Lezzetli Yemekleri En Hızlı Şekilde Pişirin

Emsan Innocook Düdüklü Tencere Seti ile yemek yapmak artık çok daha hızlı. Sahip olduğu pişirme programları sayesinde istediğiniz tüm yemekleri pişirebilmenizin yanı sıra tencere bu yemeklerin pişirme ısılarını da düzenliyor ve koruyor. Basınç göstergesi yemeğinizin pişme sürecini kolaylıkla takip etmenize imkan tanıyor. Ayrıca bu özelliği ile düdüklü tencereniz zaman ve enerji tasarrufu yapmanızı da sağlıyor.

Geliştirilmiş taban sistemi ile yemeğin pişme esnasında eşit ısı dağılımı sağlıyor. Paslanmaz çelik ile üretilmiş olan seti indüksiyon ocaklar dahil bütün ocaklarda güvenle kullanabiliyorsunuz.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Özellikler

4 litre ve 6,5 litre kapasiteli iki düdüklü tencereye sahip sette çift kademeli pişirme basıncı ayarı bulunuyor. Bu özellik sayesinde yemekler buhar gücüyle lezzetli ve hızlı bir şekilde pişerken besin değerleri de korunuyor.
18/10 crNi paslanmaz çelik gövdesi ile uzun süreli kullanım sağlarken, emniyet sistemi sayesinde de kolay ve güvenli kullanım sağlıyor.
Cam ve düdüklü kapaklar ergonomik açma, kapama sistemine sahip olduğu için tek elle açma kapama yapabiliyorsunuz.
12 ay garanti süreci bulunan Emsan Innocook 4+6,5 Lt Düdüklü Tencere Seti elde yıkanabileceği gibi bulaşık makinesinde de güvenle yıkanabiliyor.
Pratik, güvenli ve lezzetli yemekler yapmak için aldığınız düdüklü tencere setinizi uzun süreli kullanmak için temizlik ve bakımına dikkat etmelisiniz. Her ne kadar güvenli ve sağlam olsa da cam kapakların çizilme, kırılma durumlarına karşı dikkatli olmanız tavsiye ediliyor.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Emsan Innocook 4+6,5 Lt Düdüklü Tencere Seti Kırmızı” için yorum yapan ilk kişi siz olun